Yardım


BAcover urunleri; Yumuşak, şeffaf , korumali silikon telefon kilifi uzerine yuksek kalitede digital baski tekniği kullanilarak hazirlanir. Tasarim ekibimiz, seçtiğin görseli telefonunun kamera, hoparlör, şarj, parmak izi okuyucu vb. özelliklerini göz önune alarak titizlikle boyutlandirir. Boyutlandirilan görseller uv baski tekniği kullanilarak yuksek çözunurlukte şeffaf, yumuşak, korumali silikon kilif uzerine uygulanir ve özenle paketlenip kargolanir. Sitemizi, tasarimlarimizi en iyi temsil edecek gorselleri kullanarak hazirladik. Her ne kadar tum tasarimlarimiz ayni telefon modeli uzerinde sunulsa da . seçtiğin tasarim senin telefonun için titizlikle boyutlandirilir ve baski yapilir.BAcover tum urunlerinde koşulsuz iade garantisi vermektedir

Devamını Gör

Urunlerimizi seçtiğin tasarimi şeffaf kilif uzerine baski yaparak hazirliyoruz. Sipariş uzerine uretim yaptiğimiz için beğendiğin tasarimi senin telefonuna uygun kilifa basabiliriz.

Devamını Gör

Bacover satin aldiğin üründen memnun kalmazsan, koşulsuz para iadesi yapar. Sipariş numaran, ismin ve hesap bigini yazman yeterli.

İade ve Garanti Şartlarını Gör

Kendin tasarla butonuna tıklayarak istediğiniz fotoğrafı ekleyebilir kendi telefon kılıfınızı dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Yada fotoğrafınızı bize göndererek sizin için biz tasarlayalım

Telefon Kılıfı Tasarla

Size verilen sipariş takip kodunu kullanarak ürünü size göndermemize aracı olan kargo firmasının internet sitesinden ya da mobil uygulamasından takip edebilirsiniz.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.