Cedric ve Chen Telefon Kılıfı

Özellikleri..

80,00TL

Çiftlere Özel İsimli Telefon Kılıfı

Çiftlere Özel İsimli Telefon Kılıfı ÖzellikleriBAcover olarak, sıradan telefon kılıflarının ötesinde..

80,00TL

Kalpli İsme Özel Telefon Kılıfı

  ..

80,00TL

King – Queen Telefon Kılıfı

..

80,00TL

Romantik Aşıklar Telefon Kılıfı

 ..

80,00TL

Sonsuza Dek Telefon Kılıfı

..

80,00TL

Utangaç Sevgililer Telefon Kılıfı

 ..

80,00TL

Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 24 (1 Sayfa)

Sevgiliye Özel Telefon Kılıfı

Sevgiliye özel telefon kılıfı arayışında olanlara BACOVER olarak geniş bir telefon kabı yelpazesi sunmaktayız. Sevgiliye özel telefon kılıfları arasında her kitlenin zevkine hitap edecek tasarımlar olmakla beraber aşk temalı telefon kılıfları, sevgililer gününe özel telefon kılıfları ve farklı günler için birbirinden güzel çiftlere özel telefon kılıfı çeşitleri sunulmaktadır. Yalnızca özel günlerde değil, sevdiğinize sevginizi göstermek ve onu mutlu edecek ufak bir hediye almak istediğiniz her an sevgili telefon kılıfları satın almayı düşünebilirsiniz.
Sevgiliye özel telefon kılıflarını en çok tercih eden kullanıcılarımızın cep telefonu modelleri arasında iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8 , Huawei P20 Pro, General Mobile GM 5, Samsung J7 Prime, Xiaomi Mi 8 modelleri yer almakta olup, web sitemiz üzerinden tüm telefon marka ve modellerine uygun telefon kılıfını bulabilirsiniz.
Sevgiliye özel telefon kılıfı modelleri tasarlama seçeneği de sunan BACOVER ile kendiniz de telefon kılıfınızı tasarlayabilir, kılıfın üzerine yıldönümü tarihi, sevgilinizin adı ile kendi adınızı yazdırıp kılıfınızı kişiselleştirebilirsiniz. Dilediğiniz telefon kılıfı modelini kapıda ödeme veya kredi kartıyla ödeme seçenekleriyle, indirimli fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.