Bacover: Stoksuz E-Ticaret ile Sen de Bayimiz Ol, Kazanmaya Başla Detaylı İncele

Samsung Galaxy A7 Telefon Kılıfını Akımlarla Süsle

Samsung Galaxy A7 Telefon Kılıfını Akımlarla Süsle

Akımlar seneler boyu insanları hayatına ve sanata yön vermiştir. Bizler evlerimizi, kıyafetlerimizi ve eserlerimizi bu akımlara göre şekillendirmişiz. Bugün neden telefon kılıflarımızı bu akımlar ile şekillendirmeyelim ki?


Samsung Galaxy A7 Telefon Kılıfı Önerileri

Bu haftaki blog yazımızda akımları daha yakından tanıyacak ve bu akımlara uygun telefon kılıfı önerilerimizi bulacaksınız.


Pop Art Akım ile Süsle

Pop Art 1950’lerde ABD ve İngiltere’nin ön planda olduğu bir akımdır. Soyut dışavurumculuğa tepki olarak doğan bu akım oldukça renkli görüntülere ev sahipliği yapar. Siz de rengarenk bir telefon kılıfına sahip olmak için bu başlık altında sıraladığımız önerileri dikkate alabilirsiniz.Gotik Akım ile Süsle

Gotik Orta Çağ’ın son dönemlerinde Fransa’dan Avrupa’ya yayılmış bir akımdır. Oldukça gizemli bir havası vardır. Siz de telefon kılıfınızı gizemli bir havayla süslemek isterseniz yazımızın bu kısmında yer verdiğimiz telefon kılıfı önerilerini dikkate alabilirsiniz.
Sürreal Akım ile Süsle

Sürrealizm bilinçaltındakileri dışa vurmaya dayalı bir akımdır. 1924’te Fransa’da ortaya çıkan bu akım sanatın pek çok alanına dokunmuştur. Siz de bilinçaltınızı yansıtmak için yazımızın bu kısmında yer alan önerileri dikkate alabilirsiniz.


Kübizm Akımı ile Süsle

Kübizm, 20. yüzyılda ortaya çıkmıştır ve sanatta büyük değişiklikler ortaya getirmiştir. Siz de telefon kılıfınızda büyük değişiklikler ortaya getirmek için yazımızın bu kısmında yer alan önerileri dikkate alabilirsiniz.


Blog yazımızın sonuna geldik. Samsung Galaxy A7 telefon kılıfınızı süslemek için daha fazla seçeneğe ihtiyacınız varsa ilgili linke tıklayarak ürünlere göz atabilirsiniz.