Bacover: Stoksuz E-Ticaret ile Sen de Bayimiz Ol, Kazanmaya Başla Detaylı İncele

Kılıf Hakkında Daha Fazla Bilgi

BAcover ürünleri; yumuşak, şeffaf, korumalı silikon telefon kılıfı üzerine yüksek kalitede dijital baskı teknikleri kullanılarak hazırlanir.


Tasarım ekibimiz, seçtiğin görseli telefonunun kamera, hoparlör, şarj, parmak izi okuyucu vb. özelliklerini göz önüne alarak titizlikle boyutlandırır. Boyutlandırılan görseller uv baskı tekniği kullanılarak yüksek çözünürlükte şeffaf, yumuşak, korumalı silikon kılıf üzerine uygulanır ve özenle paketlenip kargolanır.


Sitemizi, tasarımlarımızı en iyi temsil edecek görselleri kullanarak hazırladık. Her ne kadar tüm tasarımlarımız aynı telefon modeli üzerinde sunulsa da  seçtiğin tasarım senin telefonun için titizlikle  boyutlandırılır ve baskı yapılır. 
BAcover tüm ürünlerinde koşulsuz iade garantisi vermektedir. https://www.bacover.com/iade-ve-degisim

Dilersen senin istediğin görselin telefonuna uygun tasarımını yapabiliriz.
https://www.bacover.com/tutku-resim-baskili-telefon-kiliflari/sevgiliye-ozel-telefon-kilifi

Binlerce mutlu müşterimiz arasına katılmak için hemen sipariş ver. Tüm ürünlerimiz telefonun ile birebir uyumludur ve telefonunu tam olarak kaplar. Çizilme ve darbelerden korur. Bacover en ufak memnuniyetsizliğinde koşulsuz para iadesi yapar.

BAcover, ürünlerini en yüksek çözünürlüklü dijital baskı tekniklerini kullanarak hazırlar. Beğendiğin tasarım telefonunun marka ve modeline göre, kamera, parmak izi okuyucu vb. özelliklerine dikkat ederek özenle boyutlandırılır.

Yüksek çözünürlükte baskı yapılır. Bacover en ufak şikayetinde hiçbir prosedürle uğraşmadan, koşulsuz iade yapar. 

Seçtiğin tasarım, kılıfın arka yüzeyini tam, yan kisimlarını ise kısmen kapatacak biçimde basılır. Ayrıntılı incelemek istersen görsele bakabilirsin.

Telefonunu kullanma sıklığına ve şekline bağlı olarak aylarca kullanabilirsin. Bildiğin gibi telefonun sürekli farklı yüzeylerle temas halinde. İstemesen de sürekli kirleniyor ve deforme oluyor. Bunun yanı sıra el teri aşındırma konusunda güçlü bir kimyasal. Tüm bu etkenler kılıfının kullanım süresini sınırlandırıyor. Bunlar için kaygılanmana gerek yok. 3 ay içerisinde, istediğinde iade edebilirsin.

BAYILACAKSINIZ


Kredi Kartı
Eft / Havale:Hesap Bilgileri
Kapıda Ödeme