Aileye Özel Telefon Kılıfları


Aileli telefon kılıfı arayanlar için Bacover olarak geniş bir aile telefon kabı yelpazesi sunmaktayız. Aile telefon kılıfları arasında hemen hemen her kitleye hitap edecek tasarımlar yer almaktadır. Bu kategoride satışa sunulan ürünler ismi çeren tasarımlarından oluşmaktadır. Sizin için özen ile tasarlanan aile tasarımlı telefon kılıfları arasından siz de muhakkak kendi zevkinizi yansıtan bir telefon kılıfı bulabilirsiniz. 


Aileye özel telefon kılıfları başta Huawei P20 Lite, Samsung Galaxy S9, Samsung J7 Prime, İphone XR, Asus Zenfone gibi telefon modelleri olmak üzere web sitemiz üzerinden de görebileceğiniz gibi tüm telefon marka ve modellerine uyumludur. Sizin tek yapmanız gereken istediğiniz aile telefon kılıflarını seçip telefon modelinizi ve markanızı belirtmeniz. 


Ailesel telefon kılıfları tasarlama seçeneği de sunan Bacover ile kendiniz de telefon kılıfınızı tasarlayabilir, dilediğinizi kapıda ödeme veya kredi kartıyla ödeme seçenekleriyle, indirimli fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Aile desenli telefon kılıfı fiyatları da en uygun fiyat garantisi ile sitemizde yer almaktadır. 


Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.