Silikon Çizgili Telefon Kılıfları

Silikon Çizgili Telefon Kılıfları
24 January, 2019

Çizgili telefon kılıfları arayışı içerisinde olanlar diledikleri tarz çizgi desenli telefon kılıfı çeşitlerini BACOVER’da bulabilirler. Birbirinden farklı zevklere hitap edecek şekilde geliştirilen çizgi desenli telefon kılıfı çeşitleri geniş ürün yelpazesi ile aradığınızı bulmanıza yardımcı olabilir. Üstelik BACOVER üzerinden satın aldığınız çizgili telefon kılıfları kapıda ödeme seçeneği ile de sunuluyor. Dilediğiniz takdirde kredi ya da banka kartınız ile de ödeme yapabilirsiniz.

Silikon Çizgili Telefon Kılıflarının Özellikleri

  • Tüm ürün yelpazemizde olduğu gibi çizgili telefon kılıfı çeşitlerinin de tamamı kaliteli silikon malzemeden üretilmektedir.
  • Tüm telefon kılıfları ücretsiz kargo ile kapıda ödeme seçeneği ile sunulmaktadır.
  • Tüm telefon kılıfı modellerimizde olduğu gibi çizgili telefon kılıfı modellerinin hepsi tüm marka ve model cep telefonları ile uyumludur.
  • Tam koruma silikon kılıf arayışında olanlar için uygun ürünlerdir.
  • Darbeye dayanıklı silikon telefon kılıfları olmasının yanı sıra telefonun zarifliğini bozmaz; ayrı bir estetik hava katarlar.
  • Seçtiğiniz çizgili telefon kılıfı modeline farklı detaylar eklemek istemeniz halinde, sipariş sonunda karşınıza çıkacak notlar kısmından belirtebilir ve kişiye özel silikon telefon kılıfı modelinizi de oluşturabilirsiniz.
  • Sararmayan silikon kılıf arayışında olanlar için uygun ürünlerdir.
  • Uzun süre dayanıklıdırlar.
  • Tüm silikon telefon kılıfı fiyatları standarttır. 


Çizgili Telefon Kılıfı Tasarım Örnekleri

Çizgi desenli telefon kılıfı çeşitlerimiz arasında birbirinden güzel silikonlu telefon kılıfı çeşitleri bulunmaktadır. Bu çeşitler arasında siyah beyaz çizgili telefon kılıfı, renkli çizgili telefon kılıfları, tüylü desenli telefon kılıfı gibi birçok çeşit yer almaktadır.

Telefon kılıfı çeşitleri üreten BACOVER olarak çizgili telefon kılıfları ile ilgili hazırladığımız blog yazısının sonuna geldik. Dilediğiniz silikon çizgili telefon kılıfları çeşitlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde BACOVER üzerinden kargo bedava kapıda ödeme fırsatı ile satın alabilirsiniz.

Yorum Ekle
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.