BACOVER ile Cep Telefonu Kılıfı Tasarlayın

BACOVER ile Cep Telefonu Kılıfı Tasarlayın
2 November, 2018

BACOVER ile Cep Telefonu Kılıfı Tasarlayın

Halihazırda geniş yelpazede cep telefonu kılıfları sunan BACOVER, kendi cep telefonu kılıfını tasarlamak isteyenler için ‘Telefon kılıfı tasarla’ kategorisini açtı. Bu blog yazımız boyunca bu kategorinin sizlere sunduğu avantajlara ve BACOVER üzerinden kişiye özel telefon kılıfı nasıl oluşturabileceğinize kısaca değineceğiz.

Telefon Kılıfını Kendiniz Tasarlayarak Yaratıcılığınızı Ortaya Koyun

Halihazırda satışta olan telefon kılıflarından farklı bir model kullanmak isteyen ve kullandığı telefon kılıfının kendi elinden çıkmış olmasını isteyen kişiler, BACOVER üzerinden diledikleri şekilde cep telefonu kılıfı tasarımı yapabilirler. Bunun için Telefon kılıfı tasarla kategorisine girmeniz ve karşınıza çıkan sayfada kullandığınız cep telefonu markasını seçmelisiniz. Ardından söz konusu markaya ait modellerin listelendiği sayfada kullandığınız modeli seçip ‘Online telefon kılıfı tasarla’ butonuna basmanız yeterli olacaktır. Karşınıza çıkan sayfada ise artık kılıfı dilediğiniz şekilde biçimlendirerek bir nevi telefonunuzu kendiniz tasarlayabilir ve yeni bir görüntü ortaya koyabilirsiniz.

Tasarım Yapacağınız Kılıfların Başlıca Özellikleri

Tasarımını yapacağınız cep telefonu kılıflarının özellikleri tüm marka ve modellerde standarttır. Bu kılıfların öne çıkan başlıca özelliklerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

·         Silikonlu ve orijinal telefon kılıflarıdır.

·         Darbeye dayanıklı cep telefonu kılıflarıdır, yani üstün koruma sağlar.

·         Yüksek korumaya ek olarak telefonunuzun görünümüne farklı bir hava katar. Aykırı ya da kaba durmaz.

·         Tüm cep telefonu marka ve modelleri ile uyumludur. Seçtiğiniz ya da tasarımını yaptığınız kılıfın sahip olduğunuz model ile uyumlu versiyonunu bulabilirsiniz.

·         Tüm modellerde standart kalitede silikon ve orijinal kılıflar sunulur.


BACOVER olarak telefon kılıfını kendi tasarlamak isteyenlere yönelik hazırladığımız blog yazısının sonuna geldik. İsterseniz kendi resminizden telefon kılıfı tasarlayabilir, isterseniz de baskılı telefon kılıfı tasarlayabilirsiniz. Dilediğiniz tasarımı kolaylıkla yapabilir ve yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Tasarımını yaptığınız cep telefonu kılıf modellerini kapıda ödeme veya kredi kartıyla ödeme seçenekleriyle, indirimli ve ucuz fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.


Yorum Ekle
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.