Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /home/bacover/public_html/vqmod/vqmod.php on line 684
Dropshipping Stoksuz E-ticaret İle Kazandıran Firma
Bacover: Stoksuz E-Ticaret ile Sen de Bayimiz Ol, Kazanmaya Başla Detaylı İncele

Dropshipping Stoksuz E-ticaret İle Kazandıran Firma

Kendi İşinizi Kurun

Küçük Sermayeler ile Ek Kazanç Elde Edin!

Üniversiteye giden bir öğrenci ya da yeni ufuklara yelken açmak isteyen bir genç girişimciyseniz ve internetten satış yapmak istiyorsanız BAcover güvencesiyle satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Hem iş yükünüzü hem de maliyetinizi hafifleterek emin adımlarla ilerleyebileceğiniz bir sistemi olan BAcover, kolay şekilde ek gelir elde etmenizi sağlar. İnternetin ve bilgisayarın olduğu her alanda çalışabileceğiniz sistem ile küçük sermayeli bir iş kurabilirsiniz.

Üyelerimizin Yararlanacağı Avantajlar

Baskılı kılıf

40 TL'lik ürünlerimizi KDV Dahil 25 TL'ye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fiyata satıp, kendi kar marjınızı belirleyebilirsiniz. Aylık 250 üzeri sipariş adedinde, 25 TL üzerinden %5, 500 üzeri sipariş sayısında ise %10 ek indirimden yararlanırsınız.

Paketleme

Ürünler BAcover'ın özel kargo paketleriyle gönderilir. Dilerseniz kendi marka etiketiniz de bu kargo paketlerinde yer alabilir.

Kargo

Kargo sürecini de isterseniz biz yönetelim! Kargoların sizin müşterilerilerinize BAcover aracılığıyla gönderilmesini isterseniz ekstra 10 TL olarak ücretlendirilir.

BAcover’ın size sunduğu karlı paketlerden birini seçin. Gerekli opsiyonları tanımlayın ve hemen satışa başlayın!

Bayi Giriş Paketi

 • Web sitemizdeki kendin tasarla ürünleri hariç, özel tasarım modellerimizin oluşturduğu 1.000'den fazla ürünün yer aldığı XML listesine sahip olursunuz.
 • XML listesi aracılığıyla SEO uyumlu şekilde oluşturulmuş görsel, ürün adı, açıklama vb. tüm detayları kendi sitenize aktarabilir, kendi planlarınıza göre kategorilerinizi baştan yapılandırabilirsiniz.
 • Firmanıza özel hazırlanan XML listesi yıllık olarak ücretlendirilir. Dilerseniz 3 aylık XML bayi aboneliğini de tercih edebilirsiniz.

Fiyatlar

1000 TL /Yıllık XML Aboneliği

300 TL / 3 Aylık XML Aboneliği

Fenomen Bayi Paketi

 • Web siteniz yoksa ya da başlangıçta sadece sosyal medya hesaplarınız aracılığıyla satış yaparak, ek gelir elde etmek isterseniz bu paket tam size göre.
 • Fenomen bayi paketi aracılığıyla ister kendin tasarla ister özel tasarım modellerimizin satışını gerçekleştirebilirsiniz.
 • Siz hesaplarınız üzerinden yine istediğiniz tutara satış yapıp, kendi kar marjınızı belirleyebilirsiniz.
 • Satış yaptıkça bizden sipariş talebi oluşturur ve bizim müşterilerinize ürün gönderimi yapmamızı talep edebilirsiniz.

Fiyatlar

Fenomen bayi paketi için 1 kereliğe mahsus 1.000 TL'lik bir cari bakiye oluşturulur.

Bu cari hesabı ön bakiye gibi düşünülür ve yapacağınız satışlardan 1.000 TL'ye kadar olan kısmı için satış başına ekstra bir ödeme yapmazsınız. (İlk 40 siparişiniz için ön ödeme yapmış olursunuz)

Bayi Plus Paketi

 • Tüm ürünlerimizin yer aldığı ve yazılım dahil web sitenizi oluşturduğumuz pakettir.
 • Kendin Tasarla ürünlerine ve yazılımına sahip olabilirsiniz.
 • İsterseniz kendi web sitenizde farklı ürünler de satabilirsiniz.
 • Bu pakette XML için değil yazılım için bir ödeme yaparsınız.

Fiyatlar

Talepler doğrultusunda fiyat belirlenmektedir. Detaylar için iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonlar

Fatura Kesin

Şirket sahibi değilseniz sizin adınıza fatura kesebiliriz

Marka Etiketi Basın

Marka - web sitesi adını, logosunu kargo paketlerimize ekleyebiliriz

Ürünü Müşteriye Gönderin

Dilerseniz siparişlerinizi sizin adınıza biz özel kargo avantajlarıyla kargolayabiliriz

BAYİ KAYIT EKRANI

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Sadece Bayi giriş paketinde XML'e sahip olmak için küçük bir sermayeye ihtiyaç bulunmaktadır.

Bayilik süresince herhangi bir stok tutmanıza gerek yok. Satış yaptıktan sonra sipariş bilgilerini bize göndermeniz yeterli olacaktır. Biz sizin adınıza müşterilerinize ürün gönderimi sağlamaktayız.
Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilmekteyiz. Bunun için istediğiniz şehirden bayilik talebi oluşturabilir, tüm Türkiye'ye satış yapabilirsiniz.
Kendi sitenizden satış yaptıktan sonra bunları günlük olarak bize bir excel listesi olarak topluca yönlendirebilir ya da bacover.com'da size özel açacağımız üyelik ile giriş yapıp, sipariş taleplerinizin girişlerini yapabilirsiniz. Sipariş ödemenizi de yine sitemiz üzerinden kredi kartı ya da havale/EFT ile yapabilirsiniz.