Bacover: Stoksuz E-Ticaret ile Sen de Bayimiz Ol, Kazanmaya Başla Detaylı İncele

Apple iPhone 6 Telefon Kılıfınızda Sevdiğiniz Ünlüye Yer Verin

Apple iPhone 6 Telefon Kılıfınızda Sevdiğiniz Ünlüye Yer Verin

Ünlüleri bazılarımız oldukça seviyoruz. Hele bu insanlar sanatıyla dünyaya mal olmuş kişilerse onları oldukça fazla benimsiyoruz. Telefon kılıfınızda sevdiğiniz ünlüye yer vermek de iyi bir fikir. Bu yüzden blog yazımızda bu hafta sizlere bu konuda ilham olmaya karar verdik.


Apple iPhone 6 Telefon Kılıfı Önerileri

Telefon kılıfınızda ünlüleri taşımanız için yazımızın bu kısmında sizinle ünlülerle dolu telefon kılıfı önerilerine yer veriyor olacağız.


Şarkıcı

Şarkıları dillere destan, gerek tarzları ile gerek yaşam şekilleri ile hafızalarda iz bırakan şarkıcıları telefon kılıfınızda taşımak istiyorsanız sizin için birkaç öneri sunmak istiyoruz. Telefonunuza her baktığınızda AC DC'nin unutulmaz parçası TNT’yi duyabilir, David Bowie’nin unutulmaz tarzını hatırlayabilir, Freddie Mercury’nin benzersiz hayatına eşlik edebilir ya da Jim Morrison’un şarkılarını hatırlayabilirsiniz.Oyuncu

Game of Thrones’un yakışıklı oyuncusu Kit Harington, Leon filminin küçük oyuncusu Natalia Portman, Sherlock’un başarılı oyuncusu Benedict Cumberbatch ya da Scarface ile hayranlık uyandıran Al Pacino telefon kılıfınızda yer alabilir.
Şair

Girdiği iddia ile soyadındaki bir y harfinden vazgeçen Cemal Süreya, “Ben Sana Mecburum” dizeleri her aşığın dilinde olan Atilla İlhan, Mavi gözlü dev Nazım Hikmet ya da Tomris Uyar’a duyduğu aşkla yazdığı şiirleri sevdiğimiz Turgut Uyar telefon kılıfınızda olabilir.


Ressam

Farklı kişiliği ile Salvador Dali, Diego'dan vazgeçişi içimizi burkan Frida Kahlo ve kulağını kesmesi ile bizi üzen Vincent Van Gogh ile telefon kılıfınızı tasarlayabilirsiniz.


Blog yazımızın sonuna geldik. Elbette ki herkesin sevdiği ünlü farklı. Dolayısıyla biz sadece sizlere fikir sunduk. Siz de yazımızdan ilham alarak kendi seçiminizi yapabilirsiniz. iPhone 6 telefon kılıfı seçeneklerini görmek için ilgili linke tıklayınız. z.